Про компанію

Про компанію

Компанія “ProjectLine” заснована в 2018 році. Ми виконуємо весь спектр послуг із проектування об’єктів цивільного та промислового будівництва будь-якої складності. Завдяки багаторічному досвіду кожного спеціаліста, а також використання BIM-технологій, ми розробляємо найбільш ефективні рішення, які дозволяють скоротити терміни проектування та мінімізувати витрати на будівництво. До кожного проекту ми підходимо індивідуально, враховуючи насамперед побажання Замовника, а також особливості конкретного об’єкту, для якого необхідно розробити проект.

5+

Років досвіду на ринку

20+

Членів команди

50+

Реалізованих об'єктів

40+

Задоволених клієнтів

100%

Розробка в ВІМ

Наш підхід

Ефективне проєктування

Ефективне проєктування

Всі спеціалісти «ProjectLine» є професіоналами своєї справи, тому ми шукаємо тільки максимально раціональні та оптимальні рішення, які дозволять Клієнту заощадити кошти на будівництво, при цьому не втративши в якості при реалізації проєкту.

Технології

Технології

Проєктування з використанням BIM-технологій суттєво знижує витрати часу на виготовлення проєктної документації та зводить нанівець вірогідність виникнення помилок ще не етапі створення 3D-моделі, а також на ранніх етапах проєктування дозволяє візуалізувати об’єкт для всіх учасників проєкту.

Цінності

Цінності

«Відкритість та порядність – це запорука для довготривалої співпраці, на яку ми завжди націлені при роботі з Клієнтами. Ми гарантуємо своєчасне виконання всіх своїх зобов’язань перед Замовником, тому з нами працювати надійно. Також ми завжди стежимо за інноваціями в сфері будівництва, інжинірингу та архітектури, що дозволяє обрати найкращі проєктні рішення» - засновник “ProjectLine” Шуть Дмитро Олександрович

Відгуки про нас

Наші Партнери

Vitagro Ерідон Тех SEED CORP КРАСНОГІРСЬКИЙ ОЛІЙНИЙ ЗАВОД Група підприємств - Глобино ЗАХІДНИЙ БУГ Укрлендфармінг Grain Alliance — Баришівська зернова компанія ТОВ Будівельна зірка SVETCOMPLECT Gladsal - Керуюча компанія ТОВ ПУЛЬСАР КОНСТРАКШН Гранекс-Прес GRUN WEG Автомобілі з США ТОВ ПБК-АГРОПРОЕКТ ТОВ Єврометал